fbpx

KSIĄŻĘCA BURGUNDIA

  • Francja, Burgundia / 27.06 – 4.07.2020 / sobota – sobota / 8 dni / 7 noclegów / wyprawa autokarowa

  W związku z rozwojem sytuacji zagrożenia koronawirusem jesteśmy zmuszeni odłożyć zapisy na wyprawę do Burgundii. Program został przygotowany, negocjujemy z hotelami najdłuższe terminy rezerwacji bez wnoszenia przedpłat. Jednak obecny stan rzeczy nie pozwala nam ocenić, czy wyprawa dojdzie do skutku. W pierwszych dniach kwietnia podamy więcej szczegółów programu, a także przybliżoną datę następnych wiadomości w tej sprawie. Wszystkim sympatykom ‘Wypraw ze sztuką’ życzymy bezpieczeństwa i zdrowia. Mamy nadzieję, że niedługo przekażemy bardziej optymistyczne wiadomości.

WYPRAWA W PRZYGOTOWANIU

Od dawna wyczekiwana – specjalnie dla wszystkich naszych Miłośników Sztuki, którzy chcieliby z nami zobaczyć Burgundię – szykujemy arcyciekawy program. Oczywiście jak zwykle dotrzemy do dużych i małych miejscowości, gdzie z pewnością poszukamy inspirujących wystaw!  Obiecujemy okazję do degustacji lokalnych specjałów: ślimaków, musztardy, serów i win.

Ponieważ termin jest już wakacyjny, a chcielibyśmy aby mogli Państwo spokojnie planować urlopy, uruchamiamy dla zainteresowanych wstępne zapisy, które oczywiście absolutnie nie obligują do udziału, ale mogą gwarantować miejsce w autokarze. Program ogólny postaramy się przedstawić w styczniu.  Zapraszamy.

WSTĘPNA DEKLARACJA

Jeśli Państwo chcą zagwarantować sobie wstępną rezerwację, prosimy o kliknięcie przycisku WSTĘPNA DEKLARACJA.

Wstępna rezerwacja będzie ważna przez trzy dni od dnia otrzymania newslettera z informacją o otwarciu zapisów na daną Wyprawę – w ciągu 3 dni należy potwierdzić swoje uczestnictwo.

Wstępna deklaracja
Kategoria
SZTUKA

Kierunek

Francja

Data

27 Cze 2020 - 04 Lip 2020

Transport

Autokar

Wstępny koszt

wkrótce
*Ostateczna cena zależna jest liczby zgłoszeń i zostanie ostatecznie ustalona na podstawie wpłaconych zaliczek
Przemysław Głowacki

Ekspert

Przemysław Głowacki
Więcej o ekspercie
Wstępna deklaracja