fbpx

KSIĄŻĘCA BURGUNDIA

  • Francja, Burgundia / 27.06 – 4.07.2020 / sobota – sobota / 8 dni / 7 noclegów / wyprawa autokarowa

  W związku z rozwojem sytuacji zagrożenia koronawirusem jesteśmy zmuszeni odłożyć zapisy na wyprawę do Burgundii. Program został przygotowany, negocjujemy z hotelami najdłuższe terminy rezerwacji bez wnoszenia przedpłat. Jednak obecny stan rzeczy nie pozwala nam ocenić, czy wyprawa dojdzie do skutku. Gdy tylko będzie to możliwe, podamy wiążące informacje dotyczące tej Wyprawy. Mamy nadzieję, że niedługo przekażemy bardziej optymistyczne wiadomości.

WYPRAWA W PRZYGOTOWANIU

Od dawna wyczekiwana – specjalnie dla wszystkich naszych Miłośników Sztuki, którzy chcieliby z nami zobaczyć Burgundię – szykujemy arcyciekawy program. Oczywiście jak zwykle dotrzemy do dużych i małych miejscowości, gdzie z pewnością poszukamy inspirujących wystaw!  Obiecujemy okazję do degustacji lokalnych specjałów: ślimaków, musztardy, serów i win.

Ponieważ termin jest już wakacyjny, a chcielibyśmy aby mogli Państwo spokojnie planować urlopy, uruchamiamy dla zainteresowanych wstępne zapisy, które oczywiście absolutnie nie obligują do udziału, ale mogą gwarantować miejsce w autokarze. Program ogólny postaramy się przedstawić w styczniu.  Zapraszamy.

WSTĘPNA DEKLARACJA

Jeśli Państwo chcą zagwarantować sobie wstępną rezerwację, prosimy o kliknięcie przycisku WSTĘPNA DEKLARACJA.

Wstępna rezerwacja będzie ważna przez trzy dni od dnia otrzymania newslettera z informacją o otwarciu zapisów na daną Wyprawę – w ciągu 3 dni należy potwierdzić swoje uczestnictwo.

Wstępna deklaracja
Kategoria
SZTUKA

Kierunek

Francja

Data

27 Cze 2020 - 04 Lip 2020

Transport

Autokar

Wstępny koszt

wkrótce
*Ostateczna cena zależna jest liczby zgłoszeń i zostanie ostatecznie ustalona na podstawie wpłaconych zaliczek
Przemysław Głowacki

Ekspert

Przemysław Głowacki
Więcej o ekspercie
Wstępna deklaracja